AmES Forum

AmES Discussion Forum
Текущее время: 25-04, 04:05

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 81 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13-06, 14:55 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21-04, 16:45
Сообщения: 145
Откуда: файне місто Львів
ale g tema ne pro 4ujs IP. Davajte drygno dymatu pro party :mrgreen:

_________________
Life is good, so please enjoy it while it last:)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13-06, 15:11 
Не в сети
Site Admin
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-04, 23:29
Сообщения: 373
Откуда: Lviv, Ukraine
T@mplier писал(а):
ale g tema ne pro 4ujs IP. Davajte drygno dymatu pro party :mrgreen:

Дуже дуже дуже підтримую!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13-06, 15:15 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11-06, 19:58
Сообщения: 271
Откуда: Lemberg
dy*e djakyjy Artyr!teper mo*ete obgovorjyvatu party.Ja vuxod*y z on-line :sad:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-06, 10:13 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 30-04, 17:46
Сообщения: 73
Откуда: Ëüâ³â
Питання на рахунок апаратури до дискотеки - колонки потужні це звісно круто але хотілося б, щоб була ще якась мінімальна світло-музика :oops: :roll: :roll:

_________________
Изображение
Життя дається людині тільки один раз.
І прожити його треба так,
Щоб там зверху офігіли і сказали:
"А ну-ка повтори!"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-06, 15:55 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11-06, 19:58
Сообщения: 271
Откуда: Lemberg
KykyRyDZA писал(а):
Питання на рахунок апаратури до дискотеки - колонки потужні це звісно круто але хотілося б, щоб була ще якась мінімальна світло-музика :oops: :roll: :roll:

gugu:)))))))))))bylo b realno modno,ale todi powyk toji svitlomyzuku byde za tobojy....4u tu xo4ew povisutu ce na Artyra?????v njogo i bez togo dosut sprav,tum pa4e vin na dusko-gopanci tancjyje menwe za vsix.....dore4i 4omy?Artyr???????????? :?:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-06, 18:43 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21-04, 16:45
Сообщения: 145
Откуда: файне місто Львів
we odne, polovuna ve4irku prohodut pru svitli dnja tomy svitlo-myzuka byde do odnogo miscja :neutral:

_________________
Life is good, so please enjoy it while it last:)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-06, 18:51 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11-06, 19:58
Сообщения: 271
Откуда: Lemberg
bluetooth писал(а):
we odne, polovuna ve4irku prohodut pru svitli dnja tomy svitlo-myzuka byde do odnogo miscja :neutral:

te* virno!tum pa4e,kolu tancjyew,to jakos pofig je tam svitlomyzuka 4u ni.sorry Vlad,ale tvojy idejy ne prujnjalu narodni masu :sad: xo4a..........ne meni ce vuriwyvatu :!:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-06, 18:52 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11-06, 19:58
Сообщения: 271
Откуда: Lemberg
bluetooth писал(а):
we odne, polovuna ve4irku prohodut pru svitli dnja tomy svitlo-myzuka byde do odnogo miscja :neutral:

te* virno!tum pa4e,kolu tancjyew,to jakos pofig je tam svitlomyzuka 4u ni.sorry Vlad,ale tvojy idejy ne prujnjalu narodni masu :sad: xo4a..........ne meni ce vuriwyvatu :!:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-06, 18:59 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21-04, 16:45
Сообщения: 145
Откуда: файне місто Львів
4omy tilku dekilka ljydej prujmajyt y4ast v obgovorenni ve4irku :?: ja,zvu4ajno,rozymijy w4o nawa dymka dlja vsih dyge vagluva ale LJYDU prujednujtes :!: ce vse dlja vawogo zadovolennja i vidpo4unky :!: :!: :!:

_________________
Life is good, so please enjoy it while it last:)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Так ми далеко не заїдемо!!!!!!!!!!!!
СообщениеДобавлено: 15-06, 00:15 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 05-06, 15:18
Сообщения: 322
Откуда: City of Lviv.
Вечірка має звичайно має бути красивою, але треба БАГАТО музики ВСІХ напрямків(простіть, не шансон, і "руская попса"-це не варте уваги!), але рок(2-3 пісні, щоб неформали пострибали), і РЕП(щоб репери покайфували), а решта-уркаїнські пісні, рокНрол, і так далі. Десь там можна впихнути "тормознуті" пісні(С.К.А.Й, Моторолла і т.д...).
Але дядько за тронтейпом мусить бути забезпечений:
1. МУЗИКОЮ. ВСЕ, що є більш-менш популярне треба пускати. О, і можна зробити "Умовний Плей-Лист". Біля входу в їдалку повішати список, і нехай народ дописує(або викреслює з пропозицій) музику, а потім те все, що вийшло запускають увечері.
2. ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ. Чесно скаже, не раз крутив в АМЕСі минулого року. Через Window Media Player- sory, i'ts very hard!!!
Можу принести iTunes-там є функція Party MIX. Пробував, класно.
3. ДОПОМОГОЮ. Це можна взяти і як покаранння. Я сам часто носив апаратуру з балкону по актового САМ. А вона не легка. Заки в три підходи заніс, комп вже не було кому давати, бо Артур спав :wink:

Ви якось вирішуйте, бо з такими темпами ми далеко не заїдем. Не спорю, це важко, але всеж таки...
Артур, як не проси, ще заїзд крутити не хочу. Хоча думаю, і не треба. Я погано крутив. Пробач, що минулого року зпоганив багато вечорів, і створив купу проблем :sad:

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Так ми далеко не заїдемо!!!!!!!!!!!!
СообщениеДобавлено: 15-06, 10:46 
Не в сети
Site Admin
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-04, 23:29
Сообщения: 373
Откуда: Lviv, Ukraine
Lewa писал(а):
Вечірка має звичайно має бути красивою, але треба БАГАТО музики ВСІХ напрямків(простіть, не шансон, і "руская попса"-це не варте уваги!), але рок(2-3 пісні, щоб неформали пострибали), і РЕП(щоб репери покайфували), а решта-уркаїнські пісні, рокНрол, і так далі. Десь там можна впихнути "тормознуті" пісні(С.К.А.Й, Моторолла і т.д...).
Але дядько за тронтейпом мусить бути забезпечений:
1. МУЗИКОЮ. ВСЕ, що є більш-менш популярне треба пускати. О, і можна зробити "Умовний Плей-Лист". Біля входу в їдалку повішати список, і нехай народ дописує(або викреслює з пропозицій) музику, а потім те все, що вийшло запускають увечері.

А насправді усе виглядатиме так... Прийшли одні - понаписували те, що люблять, прийшли інші взяли повикреслювали усе те, написали своє, прийшли знову перші, повикреслювали те, що написали другі, і написали те, що писали в попередній раз... тепер помнож це на 100.

Lewa писал(а):
2. ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ. Чесно скаже, не раз крутив в АМЕСі минулого року. Через Window Media Player- sory, i'ts very hard!!!
Можу принести iTunes-там є функція Party MIX. Пробував, класно.

Питання використання неліцензованого ПЗ. Якщо у тебе вона ліцензована і ліцензія у тебе на руках - нема базару - всі ноутбуки твої і готові аби ти їм то поставив, якщо ж ні... то прошу везти свої компи і на них ставити, або і далі крутитимеш ЛИШЕ НА ЛІЗЦЕНЗОВАНОМУ ПЗ. Інший варіант - вона безкоштовна, я не заперечуватиму проти установки.
Lewa писал(а):
3. ДОПОМОГОЮ. Це можна взяти і як покаранння.

Вже обговорювали вище - це не покарання, а винагорода. Знімається з обговорення.
Lewa писал(а):
Я сам часто носив апаратуру з балкону по актового САМ. А вона не легка. Заки в три підходи заніс, комп вже не було кому давати,

Ну це вже ваші проблеми, я вас апаратурою забезпечив? (КУПИВ, ДОСТАВИВ в КАРПАТИ, ДОЗВОЛИВ ВИКОРИСТОВУВАТИ)
Lewa писал(а):
бо Артур спав :wink:

Ти би мав совість таке говорити, я спав по 3-4 години на добу... Тобі не сором? Ти хочеш сказати, що ви там танцювали ще, а я вже спав?!

Lewa писал(а):
Ви якось вирішуйте, бо з такими темпами ми далеко не заїдем. Не спорю, це важко, але всеж таки...
Артур, як не проси, ще заїзд крутити не хочу.

Прийняв до уваги. Не проситиму. Хоча, як що мені ще не повністю відшибло пам’ять - ТИ Ж САМ ХОТІВ і ПРОСИВСЯ!
Lewa писал(а):
Хоча думаю, і не треба. Я погано крутив. Пробач, що минулого року зпоганив багато вечорів, і створив купу проблем :sad:

Нічого, всі ми вчимося на помилках.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15-06, 13:36 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 05-06, 15:18
Сообщения: 322
Откуда: City of Lviv.
Програма ЛІЦЕНЗІЙНА! Я купив iPod, до нього диск додавався. Дотогож вона безплатна. Все реально!

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 17-06, 19:24 
Не в сети
Site Admin
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-04, 23:29
Сообщения: 373
Откуда: Lviv, Ukraine
Lewa писал(а):
Програма ЛІЦЕНЗІЙНА! Я купив iPod, до нього диск додавався. Дотогож вона безплатна. Все реально!
Маєш попередній дозвіл


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 18-06, 21:18 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 05-06, 15:18
Сообщения: 322
Откуда: City of Lviv.
ames писал(а):
Маєш попередній дозвіл

Дякую. Десь завтра буду реєструватись на другий заїзд. О, можна вручити Діджею мікрофон. Так краще. Якщо продемонструвати гарні ораторські здібності, можна круто завести публіку!

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 18-06, 21:25 
Не в сети
Mr. Flooder
Mr. Flooder
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21-04, 16:45
Сообщения: 145
Откуда: файне місто Львів
ideja z zavedennjam pybliku dosut nepogana :idea: :smile:
treba byde kogos wob wos v temy govoruv na party i pyblici wob podobalos i nenadojidalo :!:

_________________
Life is good, so please enjoy it while it last:)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 81 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB